Denkers

Ons team houdt van denken & doen

Onze gedreven professionele medewerkers staan dagelijks voor u klaar. Elk met hun specifieke expertise. Talent groeit slechts als het gezien wordt. Gepassioneerde inzet en toewijding typeren het DENK!-team.

Chavalie De Lodder

Chavalie De Lodder
Account manager

Sociaal beestje met passie voor uw bedrijf

Mijn logisch denkvermogen
Mijn stressbestendigheid en nauwkeurigheid om
deadlines te halen
Uw project is mijn prioriteit

+32 59 34 02 85
chavalie.de.lodder@denk.be

Jolien Van Quathem

Jolien Van Quathem
Senior Account Manager ED

Het hart van DENK!, met liefde voor uw bedrijf

Mijn kritische blik en planmatig karakter
Opvolging van uw project van A tot Z
Mijn niet-aflatende inzet om samen te groeien
Meer dan 10 jaar ervaring als Account Manager

+32 59 34 02 88
jolien.van.quathem@denk.be

Sarah Hugo

Sarah Hugo
Junior Content Creator

Creatieve geest thuis in de online wereld

Sterke artikels voor uw blog
Posts voor uw social media
Toffe bewegende beelden om nog beter te scoren

+32 59 43 14 22
sarah.hugo@denk.be

Steven Schelfhout

Steven Schelfhout
Senior Content Creator

Fan van uw verhaal

Doeltreffende digitale strategieën
Doordachte visuals en sterke videomontages waarmee likes en shares scoort
Meer dan 10 jaar ervaring als copywriter

+32 59 43 14 21
steven.schelfhout@denk.be

Maarten Teintenier

Maarten Teintenier
Webdeveloper

Webdeveloper met oog voor detail

Sterke technische vertaling van uw webdesigns
Focus op gebruiksvriendelijkheid van uw website
Weboplossingen op maat

+32 59 34 02 86
maarten.teintenier@denk.be

Tine Lefevre

Tine Lefevre
Graphic Designer

Knappe kop in vorm en beeld

Doordachte ontwerpen, van een ijzersterke huisstijl tot
een grafisch totaalpakket
Mijn kritisch oog en sterke composities
Meer dan 10 jaar ervaring als Graphic Designer

+32 59 34 02 82
tine.lefevre@denk.be

Sebastiaan Geeraert

Sebastiaan Geeraert
Graphic Designer

Ontwerper met een hoek af, maar wel de juiste

Efficiënte webdesigns
Ik breng uw boodschap tot leven met interactieve
animatiefilms en cartoons
Meer dan 10 jaar ervaring als Graphic Designer

+32 59 34 02 83
sebastiaan.geeraert@denk.be

Silke Van Quathem

Silke Van Quathem
Hospitality & Office Responsible

Sociale perfectionist met zin voor overzicht

Vriendelijk en vlot onthaal bij DENK!
Mijn efficiënte aanpak
Mijn ondersteuning van het DENK!-team op vlak van
planning en productie

+32 59 34 02 80
silke.van.quathem@denk.be

Peter De Gryse

Peter De Gryse
Strategic Advisor MD

Een man met een passie voor uw bedrijf

Mijn strategisch inzicht
Mijn conceptuele denkwijze
Mijn vermogen om uw boodschap om te zetten naar
een creatieve visual en originele lokker

+32 59 34 02 80
peter.de.gryse@denk.be

Ik wil een afspraak