Denkers

Ons team houdt van denken & doen

Onze gedreven professionele medewerkers staan dagelijks voor u klaar. Elk met hun specifieke expertise. Talent groeit slechts als het gezien wordt. Gepassioneerde inzet en toewijding typeren het DENK!-team.

Chavalie De Lodder

Chavalie De Lodder
Account manager

Sociaal beestje met passie voor uw bedrijf

Als account manager hecht Chavalie veel belang aan logisch denken, stressbestendigheid en nauwkeurigheid. Deadlines zijn heilig voor haar. Uw project is haar prioriteit!

+32 59 34 02 85
chavalie.de.lodder@denk.be

Jolien Van Quathem

Jolien Van Quathem
Senior Account Manager ED

Het hart van DENK!, met liefde voor uw bedrijf

Met haar kritische blik en planmatig karakter volgt Jolien uw project op van A tot Z. Ze verzamelde intussen meer dan 10 jaar ervaring als Account Manager en staat gekend om haar niet-aflatende inzet om samen te groeien.

+32 59 34 02 88
jolien.van.quathem@denk.be

Sofie De Pue
Account Assistant

Leeft zich helemaal in in uw project!

Sofie staat synoniem voor resultaatgericht en projectmatig werken. Voor uw bedrijf gooit ze een gezonde dosis inlevingsvermogen, enthousiasme en nieuwsgierigheid in de schaal.

+32 59 34 02 84
sofie.de.pue@denk.be

Sarah Hugo

Sarah Hugo
Junior Content Creator

Creatieve geest thuis in de online wereld

Van videoverslag tot blogartikel of creatieve post op social media: Sarah zorgt ervoor dat uw bedrijf er online uitspringt met boeiende teksten en knappe beelden!

+32 59 43 14 22
sarah.hugo@denk.be

Steven Schelfhout

Steven Schelfhout
Senior Content Creator

Fan van uw verhaal

Steven heeft meer dan 10 jaar ervaring op de teller als copywriter / content creator. Hij tekent mee uw digitale strategie uit en creëert straffe visuals en doordachte teksten waarmee u likes en shares scoort.

+32 59 43 14 21
steven.schelfhout@denk.be

Niels Withouck

Niels Withouck
Digital marketeer

Begeleidt uw digitale verhaal

Niels haalt het maximale rendement uit uw digitale inspanningen. Hij helpt u digitaal groeien en maakt daarvoor gebruik van de nieuwste tools en een geïntegreerde strategie op maat van uw onderneming.

+32 59 34 02 87
niels.withouck@denk.be

Maarten Teintenier

Maarten Teintenier
Webdeveloper

Webdeveloper met oog voor detail

Maarten zorgt voor een sterke technische vertaling & ondersteuning van uw webdesign. Daarbij focust hij op gebruiksvriendelijkheid en oplossingen op maat van uw bedrijf.

+32 59 34 02 86
maarten.teintenier@denk.be

Tine Lefevre

Tine Lefevre
Graphic Designer

Knappe kop in vorm en beeld

Met haar kritisch oog en meer dan 10 jaar ervaring als Graphic Designer creëert Tine sterke composities. Reken op haar voor doordachte ontwerpen, van een ijzersterke huisstijl tot grafisch totaalpakket.

+32 59 34 02 82
tine.lefevre@denk.be

Sebastiaan Geeraert

Sebastiaan Geeraert
Graphic Designer

Ontwerper met een hoek af, maar wel de juiste

Sebastiaan heeft meer dan 10 jaar ervaring als Graphic Designer en breng uw boodschap tot leven met interactieve animatiefilms en cartoons. Ook voor een efficiënt webdesign en creatief drukwerk staat hij voor u klaar.

+32 59 34 02 83
sebastiaan.geeraert@denk.be

Nathalie Sneyders

Nathalie Sneyders
Hospitality & Office Responsible

Staat altijd klaar voor u met een grote glimlach

Dankzij de spontaniteit en vriendelijkheid van Nathalie voel je je meteen welkom bij DENK! Ze zorgt ervoor dat de administratie loopt als een trein en rekent daarvoor op haar perfectionistische ingesteldheid.

+32 59 34 02 80
nathalie.sneyders@denk.be

Peter De Gryse

Peter De Gryse
Strategic Advisor MD

Een man met een passie voor uw bedrijf

Peter doorgrondt uw bedrijf met zijn strategisch inzicht en conceptuele denkwijze. Zo komt hij snel tot de kern van de zaak en helpt hij uw boodschap doordacht om te zetten naar een creatieve visual en originele lokker.

+32 59 34 02 80
peter.de.gryse@denk.be

Ik wil een afspraak