Denkers

Ons team houdt van denken & doen

Onze gedreven professionele medewerkers staan dagelijks voor u klaar. Elk met hun specifieke expertise. Talent groeit slechts als het gezien wordt. Gepassioneerde inzet en toewijding typeren het DENK!-team.

Isabeau Vuchelen
Junior Account Manager

Leeft zich helemaal in in uw project

Isabeau staat synoniem voor resultaatgericht en projectmatig werken. Voor uw bedrijf gooit ze een gezonde dosis inlevingsvermogen, enthousiasme en nieuwsgierigheid in de schaal.

+32 59 34 02 84
isabeau@denk.be

Chavalie De Lodder
Account Manager

Sociaal beestje met passie voor uw bedrijf

Als account manager hecht Chavalie veel belang aan logisch denken, stressbestendigheid en nauwkeurigheid. Deadlines zijn heilig voor haar. Uw project is haar prioriteit!

+32 59 34 02 85
chavalie@denk.be

Jolien Van Quathem

Jolien Van Quathem
Senior Account Manager ED

Het hart van DENK!, met liefde voor uw bedrijf

Met haar kritische blik en planmatig karakter volgt Jolien uw project op van A tot Z. Ze verzamelde al meer dan 10 jaar ervaring als Account Manager en staat gekend voor haar inzet om samen te groeien.

+32 59 34 02 88
jolien@denk.be

Jasper Baele
Video Content Creator

Denkt voor u 24 frames per seconde

Jasper vertelt uw boeiend verhaal met de juiste, creatieve beelden.
Monteren en animeren lijken kinderspel door zijn rijke video-ervaring.

+32 59 43 14 24
jasper@denk.be

Sarah Hugo

Sarah Hugo
Video Content Creator

Creatieve geest thuis in de online wereld

Van videoverslag tot blogartikel of creatieve post op social media: Sarah zorgt ervoor dat uw bedrijf er online uitspringt met boeiende teksten en knappe beelden!

+32 59 43 14 22
sarah@denk.be

Niels Withouck

Niels Withouck
Digital Marketeer

Begeleidt uw digitale verhaal

Niels haalt het maximale rendement uit uw digitale inspanningen. Hij helpt u digitaal groeien en maakt daarvoor gebruik van de nieuwste tools en een geïntegreerde strategie op maat van uw onderneming.

+32 59 34 02 87
niels@denk.be

Maarten Teintenier

Maarten Teintenier
Senior Application Developer

Webdeveloper met oog voor detail

Maarten zorgt voor een sterke technische vertaling & ondersteuning van uw webdesign. Daarbij focust hij op gebruiksvriendelijkheid en oplossingen op maat van uw bedrijf.

+32 59 34 02 86
maarten@denk.be

Sebastiaan Geeraert

Sebastiaan Geeraert
Web & Graphic Designer

Ontwerper met een hoek af, maar wel de juiste

Sebastiaan heeft meer dan 10 jaar ervaring als Graphic Designer en brengt uw boodschap tot leven met interactieve animatiefilms en cartoons. Ook voor een efficiënt webdesign en creatief drukwerk staat hij voor u klaar.

+32 59 34 02 83
sebastiaan@denk.be

Tine Lefevre

Tine Lefevre
Graphic Designer

Knappe kop in vorm en beeld

Met haar kritisch oog en meer dan 10 jaar ervaring als Graphic Designer creëert Tine sterke composities. Reken op haar voor doordachte ontwerpen, van een ijzersterke huisstijl tot grafisch totaalpakket.

+32 59 34 02 82
tine@denk.be

Peter De Gryse

Peter De Gryse
Strategic Advisor MD

Een man met een passie voor uw bedrijf

Peter doorgrondt uw bedrijf met zijn strategisch inzicht en conceptuele denkwijze. Zo komt hij snel tot de kern van de zaak en helpt hij uw boodschap doordacht om te zetten naar een creatieve visual en originele lokker.

+32 59 34 02 80
peter@denk.be

DENK! Creatieve marketing | Vaartstraat 13-15 8400 Oostende | +32 59 34 02 80 | info@denk.be

Ik wil een afspraak